• +372 669 1820 | haldus@mtv.ee
 • Kontakt

  Meie kontaktid:X

  ADDRESSMT Varahalduse OÜ
  Reg. kood:10458585
  Läike tee 1, Peetri alevik, Rae vald
  +372 669 1820
  haldus@mtv.ee
  Üüri- ja müügiinfo:
  Mai Kell +372 5305 0434.
  mai.kell@mtv.ee

  Saada meile kiri!

Allika tee 12, Peetri Äripark, Rae vald

Allika tee 12, Peetri Äripark, Rae vald

Üüriinfo: mai.kell@mtv.ee

Tallinna piiril Peetri Äripargis, aadressil Allika tee 12 valmis septembris 2015.a. uus “3-in-1” tüüpi hoone!
Kogenud arendaja uus säästlik ning läbimõeldud hoone asub soliidses ja turvalises keskkonnas, paljude mainekate ettevõtete uusehitiste läheduses.

Hoone ehitajaks oli Maru Ehitus AS.

--> Hoone tutvustus

“3-in-1” on paindlikkus

Multifunktsionaalne hoone on jagatud kaheteistkümneks üüripinnaks, mille esimesel korrusel paikneb ladu ja kauplus/näidistesaal, teisel on aga büroopind. Ühes boksis on üüripinda kokku ca 280 m2. Hoone on projekteeritud nii, et boksi ruume saab vastavalt Sinu äri vajadustele lihtsalt muuta: suurendada ladu ning vähendada selle arvelt bürood, ehitada välja täiendavad tehnosõlmed jne. Bokse saab ka mugavalt ühendada või jagada.

Kommunaalkulud kontrolli all

Hoone projekti läbimõeldus võimaldab kõiki kommunaalteenused, nagu elekter, küte, vesi igas boksis eraldi mõõta. Nii saad näiteks täpselt sobivat temperatuuri hoida ja seeläbi säästa. Vanemates hoonetes levinud üldkulud puuduvad sootuks!

Kuna hoone arendaja on ka varem sarnaseid hooneid rajanud, on kõik lahendused läbi proovitud ja toimivad.

Vaid 10 min kesklinnast

Hoone asukoht Peetri Äripargis on logistiliselt suurepärane – kesklinna sõidab autoga vaid 10 minutit, lennujaama ja Tallinna Ringteele kõigest 5 minutit. Kinnistu on nähtav Tartu mnt-lt ja seetõttu lihtsasti leitav tagades Sinu ärile hea nähtavuse ja reklaamivõimalused. Lähima ühistranspordi peatuseni on vaid 300 m.

Peetri on viimastel aastatel Tallinna lähiümbruse enimarenenud äri- ja tööstuspiirkond – siin asuvad paljude tuntud Eesti ja rahvusvaheliste firmade esindused, laod ja tootmishooned.

 

--> Asukoht

Vaid 10 min kesklinnast
Hoone asukoht on logistiliselt suurepärane – kesklinna sõidab autoga vaid 10 minutit, lennujaama ja Tallinna Ringteele kõigest 5 minutit. Nurgapealne kinnistu on nähtav Tartu mnt-lt ja seetõttu lihtsasti leitav  tagades Sinu ärile hea nähtavuse ja reklaamivõimalused. Lähima ühistranspordi peatuseni on vaid 300 m.

Peetri on viimastel aastatel Tallinna lähiümbruse enimarenenud äri- ja tööstuspiirkond – siin asuvad paljude tuntud Eesti ja rahvusvaheliste firmade esindused, laod ja tootmishooned.

Allika tee 12
Peetri küla, Rae vald
Harjumaa 75312

Pindade staatused:

  HOONE ON 100% ÜÜRILEPINGUTEGA KAETUD

 

pdf2Asendiplaan
pdf21. korruse plaan
pdf2Lõige
pdf22. korruse plaan

Võimalik siselahendus nr 1.
Allika10_12_riiulid1
Klassikaline lahendus, kus esimesel korrusel asub laopind ca 145m2 ja kauplus/näidistesaal ca 70 m2 ning teisel korrusel büroopind ca 65m2.

 

Võimalik siselahendus nr 2.

Allika10_12_riiulid2
Lahendus, kus büroopind on jäetud täielikult või osaliselt avatuks, selline lahendus võib sobida näiteks teenindusasutustele.

 

Võimalik siselahendus nr 3.
Allika10_12_riiulid3
Lahendus, kus laopinda on suurendatud kaupluse/näidistesaali arvelt.

 

 


Võimalik siselahendus nr 4.

Allika10_12_riiulid4
Lahendus, kus 2. korrust ei ole välja ehitatud, samuti on võimalik 2. korrus välja ehitada ainult osaliselt, sel juhul jääb kauplus/näidistesaal osaliselt avar, läbi kahe korruse.

 

Erinevaid planeeringu variante on veel väga palju. Esitage meile oma vajadused ning me pakume välja ja visualiseerime lahenduse!

pdf2Tutvu ka viimistlusmaterjalidega.

Arendaja on analoogseid hooneid varemgi edukalt rajanud.
Oled teretulnud valminud hoonetega tutvuma. Nii saad täpselt näha ja käega katsuda, millised on pakutavad lahendused, kuidas need igapäevaselt toimivad ja millises keskkonnas hakkab Sinu ettevõte lähitulevikus tööle. Mati Tavast

Copyright © MT Varahaldus | Aedes Web Solutions